| AndaAndutza a întrebat:

Mi-am facut cont pe facebook si a trecut aproape o saptamana si nu mi-au trimis emailul de confirmare. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| BebeStrumf a răspuns:

Sa cauti bine si'n ''spam'', poate este acolo emailul de confirmare. Daca nu retrimiti, si vei primi iar.Bafta!

| Stephisorrr a răspuns:

Ai putea sa iti verifici mai bine e-mail-ul si in SPAM. sau, daca nu, poti sa incerci sa ceri alt mesaj cu e-mail-ul de confirmare, cand vrei sa faci ceva, si-ti apare ca contul tau nu este activ deoarece nu ai confirmat inregistrarea sa prin mesajul primit, ceri sa ti se trimita altul. happy daca nu merge in cateva zile, fa-ti alt cont.succes