| misterious92 a întrebat:

mi-am instalat windows 7 si toate poze si site-urile se vad mai late, rezolutia e buna 1024/768 ce pot sa mai schimb?

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Asigura'te ca e instalat driverul placii video, altfel vezi totul doar la rezolutie slaba.
Bafta

| misterious92 explică (pentru CataC):

Buna, am sa caut acolo poate gasesc ceva, mersi

| Lumine a răspuns:

Buna!
De obicei Windows 7 vine cu rezolutia setate pentru display-ul tau, dar daca vrei s-o modifici tot ce trebuie sa faci este sa dai click dreapta pe desktop si dupa care sa dai click pe " Screen resolution".

Succes!

| misterious92 explică (pentru Lumine):

Buna, am modificat rezolutia de acolo dar am decat 2 variante 800-600 si 1024-768, oricum as modifica pozele tot asa se vad.

| GEORGE a răspuns:

Pai seteaza tu rezolutia :*