| FunnyLoOVe a întrebat:

mi-am luat o cartela de la cosmote si nu stiu la ce sa apelez sau sa trm mesaj pentru a afla minutele, pana acum am avut abonament si acolo trimiti SMS la 1515, dar pe cartela nu stiu.

Dau funda la cel/cea care stie:-)

Răspuns Câştigător
| pau_9638 a răspuns:

Si eu am cartela pe cosmote nu am extraoptiune cu minute dar pentru aflarea creditului apeleaza *134# sau doar 134 sau 133 ( in cazul primului primesti instintare). Cred ca aceste numere sunt valabile si pentru a afla minutele. Sper ca te-am ajutat!

12 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Suni la 1234 si formezi 1122, sau daca ai extraoptiune activa mai ai *123*1# pentru minute, *123*2# pentru mesaje si *123*3# pentru minute nationale (in caz ca ai).
Iar creditul la *134#.
O seara buna happy

| Vlad_5409 a răspuns:

Eu pentru a afla cate minute am trimiteam sms la 333

| lunarwolf a răspuns:

Simplu.
Apelezi *123# si primesti un fel de mesaj. E valabil pentru orice retea si gratis. ^^

Good luck.

| Lalala202 a răspuns:

*100# parcabig grin
si 1234

| pynnk a răspuns:

Suni la 1234 sau daca deja ai minutele si mesajele activate suni la *123*1# :*

| Jerrry a răspuns:

Prima oara trebuie sa iti activezi o extraoptiune apoi apelezi asa :

*123*1# pentru minute

*123*2# pentru mesaje

*123*3* pentru minute nationalebatting eyelashes

Daca mai ai vre`o nelamurire lasa`mi un msjbatting eyelashes

pup :*

| AnonimNoName a răspuns:

Suni la *134# :X
fundabatting eyelashes asa am eulove struck

| Redix a răspuns:

Trimite la 112.

| catalina_8256 a răspuns:

*123*3#...depinde fiecare are cate un nr pentru minute video, internatonale etc

| roxxi_6187 a răspuns:

Pai. pti sa sunu la 1234 ca sa afli cat credit ai, iar pentru minute in retea dai mesaj gol la *123*1#

| Andutu_7159 a răspuns:

Ia vezi la *134#

| ady1992 a răspuns:

*123*1# pentru minute *123*2# pentru sms-uri *123*3# pentru min nationale