| Annette a întrebat:

Acum 1-2 luni mi-am pierdut telefonul care era la abonament Cosmote.Am orit acea cartela si mi-a dat de la cosmote o cartela cu acelasi numar si am continuat abonamentul si acum cand dau mesaj la 1515 gol sa aflu creditul sau minutele nu primesc nimic, am dat mai mereu am incercat si cu 1234, servicii clienti dar nimic. Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| blackrider a răspuns:

Asa mi s-a intamplat sh mie sh am fost la cel mai apropiat sediu Cosmote sh le'am spus problema sh mi'au rezolvato. Funda?happy