| madalynamadyy a întrebat:

Buna o sa primesc de ziua mea un papagal mascul si nu stiu ce nume sa ii pun. Ma gandeam la Otto sau Otty, Va rog sa imi dati exemple de nume de genul acesta.

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cocolino,Roko, Riko, Paco, Jako, Papi, Coco, Poly, Pol, Kiki, Riky, Tweety, Raffy, Keny, Rocky, Moly, Paulie, Toto, Toty
Bobby, Oscar, Jojo, Blue, Alvin, Flafy, Cipy, Gogo, Roni.

funda?

18 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Varul meu a avut un papagal pe nume Paco si chiar imi place numele!

| MenInShadow a răspuns:

Otto e super... si e si mai misto Otty... eu astea leas recomanda, sincer,

| ღNameღ a răspuns:

Otto il cheama pe cainele meulaughing. Eu zic sa il cheme pako, choco,

| DyaElla a răspuns:

CoCo
Tavy
Scoty

| L3nutzA a răspuns:

Felix, kiki, coco, polly, puffy, paco, pufarin, piki, tzutzu, cocolino, roco, rocolino, micky, cipy, (funda?)

| Andreea114820 a răspuns:

Cipy
rocky
mikky
maco
niko
pakko
boby
puffy
timy
cocolino
rey
eddy
miki
oscar
orlando
otis
phoenix
si otto si otty sunt foarte dragute

| Victor a răspuns:

Poti sa-i spui si Madalin, sau Maddalyn...E un "cadou" pentru tine ...NU? LOL. La multi ani (anticipat).

| roland2948 a răspuns:

Pako

| Merishoor a răspuns:

Dedy? sau Corco?

| RoxxuInna a răspuns:

Paco
Coco
Ogi
Roko
Cocolino
Riky
Gypsy/o

| MissmysteriousS a răspuns:

Pai...poti sa-i pui o multime de nume; coco,roko, riky, dar astea sunt cele mai recente ect

| Ionela78 a răspuns:

Poti sa ii pui Riky,Koko,otis,osi,oli,piri,niri,jaky, turiCici, kiki

| JadeT a răspuns:

Koko.rikky:X

eu asa am la cei 2 masculi ai meibig grin

| d3nisa202 a răspuns:

Tonyhappy, Dony =] NU mai imi vin late nume prin caphappy

| Bor a răspuns:

Pacobig grin
Coco
Ray-Ray.

| xMileyOffGiirlx a răspuns:

Daca aveai doi si erau fata si baiat ii puteai numi Maya si Mighel si pe papagal il poti numi Mighel

| vedetayoo a răspuns:

Poti Sa Alegi numele la care te-ai gandit uh sau unu dintre urmatoarele:
1) roko
2)coco
3)gogo
4)riki
5)rey
6)delir
7)boddy
8)paco
9)mukky
10)parrot

SUCCES LA ALEGEREA NUMELUI!

FUNDA?