| dulcika a întrebat:

pe 19 septembrie este ziua mamei melehappy nu stiu ce cadou sa-i iau.crying, cateva idei daca se poate?happymultumesc

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

O bluzica care stii ca i-ar placea, niste cercelusi draguti, o carte, o esarfa, un tort, indiferent ce i-ai lua cu siguranta o vei face fericita...sa-ti traiasca si sa va bucurati de ea!

5 răspunsuri:
| YepIsSuspended a răspuns:

Un bibelou, un buchet frumos, ciocolata, o haina frumoasa, un parfumhappy

Depinde...happy

Pa'Pa si noroc!

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Ii poti lua :ceas, buchet de flori, bluza, trusa de machiaj, bijuterii, parfum, bibelou, geanta, si un tort sau o prajitura care ii place foarte mult

| Orannginna a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o rama draguta si sa ii pui mai multe poze cu ea/voi(ca familie), sa i'o personalizezi + un buchet de flori sau ai putea sa ii mai cumperi ceva care sa ii reprezinte zodia.

Si bineinteles multi pupici happy

| ZapaciLaa a răspuns:

O floare la ghiveci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal am 11-12 ani si iti spun eu ca cel mai frumos cadou ar fi sa ii spui ca o iubesti si sai dovedesti asta cu un cantec sau o felicitare sau sa nu ii vb niciodata urat