| Johnny_9435 a întrebat:

pentru cei ce cunosc mai bine IT as avea si eu o intrebare, ce parere aveti de acest laptop
http://www.clickshop.ro/......gb-win7se/
ar fi o achizitie buna sau nu prea? nu il iau neaparat pentru jocuri, ci sa mai fac un document sa vad un film sa pot sta "bine" pe net, adica sa nu am probleme cand vizionez un videoclip pe yt si in acelasi timp sa stau de exemplu pe fb si sa mi se blocheze sau sa se incarce mai greu videoclipul! astept o parere care mi se pare cea mai buna si explicita, fundita :X multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| 666Smecherasul666 a răspuns:

Este bun pentru asta... am si eu unul. Eu l-am cumparat cu sistemul linpux, dar am pus windows 7 si merge perfect. Nu are CD-rom dar poti folosi stick. Conteaza ce viteza de internet ai. Si are si wireless. Mie mi se pare foarte bun.

1 răspuns:
| rapid211 a răspuns:

Este destul de bun pret bun ti-l recomand