| adrian_5886 a întrebat:

ce netbook imi recomandati?: (Netbook Asus X101CH-BRN024W cu procesor Intel® Atom TM N2600 1.60GHz, 2GB, 320GB, FreeDOS, Brown) sau ( Netbook Acer Aspire One AOD270-26Ckk cu procesor Intel® Atom TM N2600 1.60GHz, 2GB, 320GB, Linpus Lite for MeeGo, Black)

Răspuns Câştigător
| razvanyk98 a răspuns:

Acer mi se pare mai bun.Adica functioneaza mai bine, mai repede.Nu ma criticati asta este parerea mea.

5 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Ambele sunt bune! In principiu trebuie sa iei in calcul sa aiba mai mult de 1 GB RAM, baterie de 6 celule si sa aiba un design placut. Cele 2 mentionate de tine genereaza aceleasi performante, ramane sa te hotarasti tu pe care il alegi. Succes!

| TheBlackAng3l a răspuns:

Iti recomand eu unul: de vanzare MSI 2. 1Ghz, 2GB, 350, 1 GB video...

| adrian_5886 explică (pentru TheBlackAng3l):

Prefer unul mic pentru ca tine bateria mult

| DianaIstratii a răspuns:

Apple Asus Acer Samsung...

cele mai bune ar fi Samsung si Apple, eu asta ti-as recomandahappy

| adrian_5886 explică (pentru DianaIstratii):

Este la o alta categorie de pret...