| ßüттέяŦℓÿ a întrebat:

Buna pentru cei ce joaca barn buddy am si eu 2-3 intrebari si cine imi rasounde dau fundytza:
1.tocmai am downloadat si instalat barn buddy toolbar si zice acolo ca am acces la mango, kiwi dupa 30 de zile de utilizare si ca am akkes la vaca sfanta si eu am aceea vaca si zice ca sa iau fetilizatorul ce il ofera ea sa dai la ttolbar laa butonul coolect... dar unde se afla acesta?
2. dupa 30 de zile de utilizare e adevarat ca imi da mango si kiwi?
3. unde apare butonul colecteaza la barn buudy toolbar pentru a lua fertilizatorul de la vaca sfanta? dau fundytza fundytza garantat
(+ un vot de persoana) pls pls pls

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit gyulyana
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dubios si eu am aceeasi problemasad

| Aniiia a răspuns:

Buna. Am si eu o intrebare. De unde iau vaca sfanta? Mi-am dawlandat bara aia dar nu mi-a dat nimic. Ce sa fac?

| amy3semj1405 a răspuns:

Nici mie nu mi-a aparut. Da, it da kiwi. Dupa 48 de ore iti da mango. Cel putin mie asa mi s-a intamplat.