| Zozoleparfumath a întrebat:

Cine imi da cateva idei pentru un cadou? este ziua iubitului meu peste putin timp si vreau sa-i fac un cadou frumos.Dau funda! promitbig grinastept idei!

6 răspunsuri:
| LittleOwl a răspuns:

Un colaj cu toate pozele voastre intr-o rama de tablou

| December a răspuns:

Da uite, primul raspuns e o alegere interesanta. Un colaj de poze cu voi, mai ales daca ati fost in mai multe locuri, excursii etc poti sa cauti pozele si sa faci un colaj. Dai jos de pe net Picasa si cu programul acela poti sa faci colaje faine. Daca sti ca e fanul unei vedete sau echipe de fotbal (orice) poti sa cauti poze pe net cu persoanele respective si sa faci colaj. Eu am facut asa ceva prietenei si a functionat super! Acuma depinde si de gusturi clar, dar e o varianta mai originala.

| kagome17 a răspuns:

Pai noi ce idei sati dam, tu esti cea care il cunoste cel mai bine si sti ce ii place...totusi ai putea sai cumperi o bratara, daca ii plac plusurile, cumparai un ursulet sau ceva asemanator cu un mesaj de dragoste; ce sati mai spun, lasati imaginatia sa zboare. Eu de exemplu la ziua unui prieten, am vorbit cu cei mai buni prieteni ai lui si i-am luat un tort.a fost o surpriza placuta pentru el. Ai putea si tu sa faci la fel..alegerea este a ta

| VirGiveMe a răspuns:

Cand pui o asemenea intrebare ar trebui sa ne spui lucruri preferate culoarea etc etc. Asa noi ce sa spunem sa ghicim?

| Zozoleparfumath explică (pentru VirGiveMe):

El apreciaza orice primeste de la mine...culorile ii plac majoritatea, dar nu asta este o problema, ci "obiectul"laughingD

| VirGiveMe a răspuns (pentru Zozoleparfumath):

Poti sa ii iei un lantisor sau bratara sau mult mai bine ceva de imbracat.