| Just4Joker075 a întrebat:

Buna /sall. Am un Samsung s3, de vreo 3 ani si am observat ca bateria nu mai ma tine nici macar 2 zile. Am zis sa ii schimb bateria si am luat una nou nouta dar este de la Vetter? Voi ce parere aveti despre asta? Credeti ca este buna bateria pe care am luat-o?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E o baterie de "replacement" facuta de chinezi. Sunt destul de slabe, dupa scurt timp durata de utilizare scade foarte mult si ajunge sa ti se inchida telefonul la 30% baterie.

Eu recomand sa cumperi o baterie originala pentru ca o sa te duca inca 2-3 ani chiar daca costa mult mai mult decat o baterie aftermarket.

| Just4Joker075 explică:

Vetter pro, ce parere aveti?