| IustinaSiAtat a întrebat:

Pe voi cat va tine bateria de la telefon? Eu una am BlackBerry si ma tine doar 2 zile. Ce credeti? Sa imi schimb bateria?

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Eu am 2 telefoane: unul qwerty care tine cam 2 zile de folosit in continuu, si unul cu touch-screen care tine cam 3, in conditiile in care nu prea il folosesc la muzica, poze, net, decat pentru cateva mesaje.

| LalLyBoOmD a răspuns:

Neh, am si eu BlackBerry, si tot asa este! Tin foarte putin, deoarece jocurile si mai orice ai pe el consuma din baterie, deci te tine 1-2 zile! Eu am BlackBerry curves! Funda?

| BTWIN a răspuns:

Deepinde cat de mult il folosesti... daca te joci pe el mai tot timpul sau asculti muzica tine mai putin in caz contrar tine mai mult ....eu zic ca e ok 2 zile