| sunnyhellll a întrebat:

Am facut cost suplimentar si vreau sa aflu de la ce.Este un numar pentru a afla daca mai am mesaje? (Sunt pe Orange, abonament) Multumesc! FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Suni la 415 si iti arata tot ce mai ai din abonament neconsumat.

1 răspuns:
| Bijutierul1 a răspuns:

Pe chitanta de la Orange exista nr. pentru. relatii cu clientii, poti cere un desfasurator in care este precizat nr de tel cu care ai comunicat, minutele...si toate detaliile.Serviciul credit 333 sau *133#(cred ca ultimul este)