| neox1x a întrebat:

As avea si eu nevoie de putin ajutor cu un banner in Photoshop pentru un blog culinar. Cine crede ca ar avea timp sa ma ajute va rog postati. E vorba de un banner simplut, pe un fundal verde, si va dau eu niste poze pe care sa incercati sa le aranjati (poate cu niste efecte) intr-un mod placut! Atat!
Dimensiunea bannerului : 907x400
Va multumesc mult!

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Pune un link.

| sssSnake a răspuns:

Creez bannere ( baner ) pentru orce tip de site | blog.
Realizez si flash banner pentru toate tipurile de site-uri.
Fac button ( butoane ) si sign ( semnaturi ) pentru forumuri|bloguri|site-uri.
Creez header sau footer pentru site-ul | blogul dumneavoastra.
Realizez banner ( baner) pentru reclame.
Fac banner .gif ( animatie ) pentru orce website.
Cele mai ieftine si de calitate bannere !

ATENTIE : PRETUL DIFERA IN FUNCTIE DE COMPLEXITATEA PRODUSULUI

Pentru mai multe detalii :
Tel: 0731122460
Email: creezbanner@yahoo.com
Web : http://facbannere.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehe, dar ai invadat toate comunitatile cu bannerul asta! happy

| Desirable a răspuns:

Te ajut eu.Lasa un msj cu idul tau

| mro3550 a răspuns:

Aveti grija ca neox1x avand ID-ul de mess eu. vortex este un tepar. I-am imprumutat niste dolari in paypal dupa ce tot s-a rugat de mine si mi s-a facut mila de el, am zis ca il ajut. A trecut termenul cand trebuie sa imi inapoieze banii si acum nu mai dau de el, se ascunde. Este un ESCROC! Asadar feriti-va de ID-ul de mess eu. vortex si in nici un caz nu ii dati sa va faca site-uri! Se da web designer... dar este un hot!

| neox1x explică:

Http://files.me.com/dorinscutarasu/h3aiu4
Aici ar fi pozele, cum putem lua legatura? Pe mess, skype?

| neox1x explică:

Eu. vortex este id-ul meu!

| neox1x explică:

Altcineva ma mai poate ajuta?