| mara_4466 a întrebat:

Buna seara.As dori si eu o persoana care lucreaza mobila de calitate la pret de criza... ce spuneti...ma ajuta cineva cu un nr de tel sau o adresa de maill?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Ikeea sunt produse extraordinar de ieftine si moderne, am cumparat un dulap cu 2 usi 4 sertare o multime de etajere, 254 roni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Eu lucrez mobilier de calitate la preturi super mici, totul este negociabil.
Intra pe www.mobila-constanta.com sau trimite-mi un mail la mobila.constanta@gmail.com si discutam in detaliu.