| Corina_7356 a întrebat:

Buna seara.cum pot sa transfer credit de pe telefon la o alta cartela adica sa-i dau credit din creditul meu de pe tel meu

7 răspunsuri:
| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Formezi *120# si iti apar acolo mai multe optiuni; si la nr. 2 iti apare "transfera credit".[cred ca te descurci de aicion the phone daca nu, da-mi msg pe privatwinking. Pa-pa:*

| chupachups1234 a răspuns:

Suni la *100#, dai ok, apoi scrii 6(Credit si reincarcare), dai iar ok si formezi 4(Transfer credit), ok, 1(Continua), ok, 1(Valori disponibile pentru transfer), ok, dupa care alegi cat vrei sa transferi(poti da transferi 1, 2 sau 3 euro, asa era unltima data cand am transferat eu). Dar parca sunt valabili numai 5 zile. Dar oricum, cel care primeste poate activa cu ei obtiuni, asa ca nu mai conteaza valabilitatea. Si nu mai poate(el) sa transfere credit timp de 30 de zile. Citesti si tu ce scrie acolo. Bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spune si u pe ce retea esti

Răspuns utilizator avertizat
| LorReen a răspuns:

Depinde in ce retea esti.

| KULLER a răspuns:

Daca esti la Orange *111# si urmezi instructiunile!

| Tiberiu_4537 a răspuns:

Nu stiu