| xetone96 a întrebat:

as vrea sa transfer credit de pe o cartela Orange pe alta. Am cumparat o cartela de 7 euro, eu stiu sa transfer dar creditul e valabil doar cateva zile ( aprox. 5 ). Eu stiu pe cineva care imi transfera creditul alta data si era valabil mult mai mult. Cum pot sa transfer?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
creditul primit prin transfer ofera intr-adevar, 5 zile de activitate, fara perioada de gratie. Daca vrei sa beneficiezi de o perioada mai mare de activitate a creditului, iti pot recomanda sa folosesti o alta metoda de reincarcare a unui cont Prepay. Mai multe detalii gasesti aici http://www.orange.ro/prepay/reincarcare-prepay.html.
O zi buna,
Orange Helpers