| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, ma numesc Emil, si am instalat fara sa vreau google chrome, si acum nu mai pot scapa de el.Ma poate ajuta cineva sa scap de el? multumesc mult.

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Start> control panel> add/remove programs> Google Chrome> remove

| c0rn3l1uss a răspuns:

Start-All programs-Google Chrome-Uninstall Google Chrome
thumbs up

| MissCamelia a răspuns:

My computer, add and remove programs, chrome, remove

| mugurel021978 a răspuns:

Simplu: in Control Panel cauti Add or Remove Programs, selectezi Chrome apoi apesi pe Remove. (Asta este pentru Windows XP, dar poate ai al sistem de operare?!)

| sTeFaN. a răspuns:

Start->Control Panel->Add or Remove Programs->Google Chrome @REMOVE@