| danisia2001 a întrebat:

A intrat cineva pe facebook pe calculatorul meu si s-a salvat id si parola si nu pot scapa de ele...nici nu pot intra pe facebookul ei, deoarece si-a schimbat parola...si nu pot sa vad mesajele care le primesc si nici prietenii
nu stiu ce sa fac ...am avut google chrome si acuma mi-am instalat mozilla...dar vreau sa-mi instalez inapoi chrome, dar nu pot din cauza facebookului
Ma poate ajuta cineva?
Va rog!

3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Daca ti-a schimbat parola ar fi nevoie de o confirmare in mail. Cauta mailul si urmeaza pasii de acolo

| VirusS97 a răspuns:

Dacă foloseşti mozila firefox:
În partea de sus a ferestrei Firefox, clic pe butonul Firefox (meniul Unelte în Windows XP) și apoi clic pe Opțiuni
Selectaţi panoul Avansat.
Apăsaţi pe tabul Reţea.
În secţiunea Stocare offline, apăsaţi pe butonul Curăţă acum.

| vladtaurus a răspuns:

Daca pe mozila merge intra cu mozila, daca nu vrei sa intri cu mozila dezinstaleaza chrome si instraleaza-l iar sau umbla prin setari si sterge unde s-a salv id si parola