| sasa1sasa1sasa1 a întrebat:

Buna seara.
Stie cineva cu ce program se fac acest tip de imagini: c2524750@trbvn.com?
Stiu ca se fac dintr-o fotografie obisnuita, dar nu stiu cu ce program. Multumesc.

10 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 explică:

Pfff, mi-a dat link gresit. Acesta este bun: https://plus.google.com/......e&iso=true

| bystefu a răspuns (pentru sasa1sasa1sasa1):

400. Aceasta este o eroare.

Adresa URL solicitată nu a fost găsită pe acest server. Asta este tot ce știm

| sasa1sasa1sasa1 explică (pentru bystefu):

Uff! Nu stiu ce are.

| bystefu a răspuns (pentru sasa1sasa1sasa1):

Urc-o pe alt server, cum ar fi https://imgur.com/upload

| sasa1sasa1sasa1 explică (pentru bystefu):

Presupun ca asta merge:

Https://plus.google.com/......3568912498

| sasa1sasa1sasa1 explică (pentru bystefu):

Nu este a mea (evident) si mi-e teama de drepturile de autor.

| sasa1sasa1sasa1 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Da, acest link e bun.

| bystefu a răspuns:

Asta e photoshop toata ziua.

| sasa1sasa1sasa1 explică (pentru bystefu):

Nu, nu, nu e photoshop. E drept, nu-l cunoc. Dar stiu ca exista niste programe care fac photosphere dar si ca asta.