| Gândac a întrebat:

Buna seara TPU! Am si eu catev intrebari la Barn Buddy.
1. Mi-a fura cineva plante cu toate ca aveam caine si mancare.
Am inteles ca e ceva cu datul timpului inapoi; daca asa mi-a furat imi explicati mai detaliat cum?
2.Si am aflat de asemenea ca poti sa adaugi vecini modificand niste numere dintr-un link.
Am incercat cu mai multe link-uri dar imi da de fiecare data ca nu sunt "hi5 friend" cu respectivii, desi eu sunt. Ma au si in top. Iar respectivii au putut sa ma adauge modificand codul.
Ce sa fac sa nu imi mai dea ca nu sunt prieten pe hi5 cu cel pe care vreau sa il adaug?
3.Alte "smecherii" mai stiti? big grin
Multumesc anticipat si nopate buna!

Răspuns Câştigător
| Buttercup30 a răspuns:

Pai la faza cu cainele.
te duci la ceas la calculator, si dai data cu o zi inainte. dupa aia te duci si furi de la cine vrei. dar ai grija sa furi doar de la plantele care erau deja mature.Altfel se reseteaza

2 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Ok pai cu cainele si cu mancarea nu stiu ce sa zic pentru. ca teoretic ar fi trebuit sa te "apere". adica ferma talaughing. faza cu datul timpului inapoi.habar nu am! Nici eu nu prea puteam adauga prieteni pentru. ca nu primeau invitatiile. Nu stiu ce nr. din link poti modifica. Intreaba-i pe prietenii aia care au facut faza aia.
Si alte smecherii nu prea mai sunt.
Funda?

| Monique_3125 a răspuns:

Buna!
1-Da...inainte mergea.iti schimbai data de la PC cu o zi inainte(de ex azi e 18. 09. 2010, tu pui 19.09.2010.Acum nu se mai poate fura asa.

2-Aici, si eu am incercat de multe ori... dar poate fi o dereglare la ei in sistem; cu toate ca il ai pe respectivul in top, nu merge adaugat ca vecin la Barn Buddy.

3-Apesi tab, apoi cand ajungi la vecinul de unde vrei sa furi dai enter, ii ascunzi cainele dar nu da ok ca iti va aparea eroare si poti fura asa si inca ceva inainte sa faci asta-dai pe manusa de furat(asta nu am incercat`o dar am gasit`o pe net)

Sper ca te-am ajutathappy