| FreeAndWild a întrebat:

Cum pot fura la barn buddy cand cainele are mancare ca la un moment dat nu se mai pute dar acum iar se poate ca mi-au furat mie desi aveam mancare la caine? Plizzzzz ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Micutza_5619 a răspuns:

Cum poti fura? Foarte simplu urmeaza cei 10 pasi si 100%merge! Bafta!
1. Te duci la ferma unui vecin.
2. Apesi tasta "TAB".
3.Iti apare un dreptunghi galben.
4.Cu ajutorul sagetelelor, duci dreptunghiul galben acolo unde scrie "Friend's Farms".
5. Apesi tasta "ENTER".
6.Iti apare o fereastra cu mai multe obiecte.
7. Dai click pe caine, DAR NU APESI NICI "OK", NICI "X"!
8.Iei manusa neagra si furi.
9. Dupa ce ai terminat de furat, apesi "OK" sau "X".
10.Nu uita sa maresti imaginea ca sa poti vedea toata plantatia
Va aparea o Eroare la final dupa ce ati dat "x"sau OK dar asta nu cred ca incomodeaza pe cineva

funda>big grin

1 răspuns:
| crrinnaaa a răspuns:

Nici eu nu stiu. dar mi sa intamplat si miestraight face
ori au un program ceva sau daca nu ceva din taste sau se uita atent la caine si cand se intoarce furahee hee