| maxy26 a întrebat:

Buna seara TPU am si eu o intrebare la voi depinde cine ma poate ajuta Am cont pe facebook si nu reusesc sa intru pe profil zicandumi ca nu sunt eu acea persoana si -mi da niste prieteni de pe fb sa-i identific ce pot sa fac mersi mult

3 răspunsuri:
| paullicaaa a răspuns:

Pai daca zice ca nu esti tu acea persoana cred ca iti gresesti parola incearca sa iti faci un alt cont poate o sa mearga

| darrio2007 a răspuns:

Introduci parola gresit.

| maxy26 explică (pentru paullicaaa):

Eu parola o pun bine si intru pe profil si dupa imi zice ca am furat ientitatea cuiva si-mi da niste foto ca sa recunosc acele peroane