| gabyc88 a întrebat:

Salut, In ultimul timp am observat ca nu mai reusesc sa folosesc id meu de mess si pe alte pc-uri, sau chiar pe telefon, desi introduc parola bine nu reusesc sa intru zicandumi cont blocat, la fel se intampla si cand vreau sa intru pe un id al altei persoane pe laptopul meu. imi spune cont blocat, desi parola este buna, iar acea persoana poate intra linistita pe id doar de pe pc-ul ei, stii cineva care e problema?

1 răspuns:
| IAmTheLegendary a răspuns:

Pai poti sa intri pe ID tau de mess? Daca nu, ti-a blochat careva contul..Se poate asa ceva, poate hackeri! Nu mai da parola la nimeni!