| ArianaDwen a întrebat:

:* Legat de Facebook, am un cont de Facebook de ceva timp ( un an - doi ) dar problema este ca, cam din martie am restrictie sa intru pe el... imi da " Your account has been temporarily suspended ", apoi imi da sa raspund la o intrebare " Care este invatatorul tau din clasa I? ", am raspuns cu care este dar a zis ca e incorect, mi-a mai dat sa identific poze ale prietenilor (normal ca erau si uni pe care nu-i cunosteam) si am picat sad, am incercat sa-i caut sa vad cum arata pe cei care mi-i arata ( ca trebuie sa-i identific) dar daca nu esti logat/a nu-ti arata pozele prietenilor angry, deci ce as putea sa fac (in afara sa astept pana nu mai am restrictie)? Cam cat poate dura restrictia? Cel care ma ajuta sa numai am restrictie primeste FUNDA :*, ceilalti voturi happy HELP ME! (ps:scuzati va rog categoria, nu o gaseam pe cea potrivita)

8 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Nu cred ca mai ai ce face...stiu ca nu-ti convine ideea dar trebuie sa-ti faci un cont nou
funda?puppy dog eyes

| ArianaDwen explică (pentru tenshi261):

Am un cont nou, dar am primit mesaje, notificari si cereri de prietenie cu tonele si sunt tentta crying

| MetalHead04 a răspuns:

Vai de capul taurolling on the floor am avut si eu asa ceva.1 an m-a tinut rolling eyes

| ArianaDwen explică (pentru MetalHead04):

De ce e vai de capul meu?thinking

| ArianaDwen explică (pentru MetalHead04):

De ce e vai de capul meu?

| MetalHead04 a răspuns (pentru ArianaDwen):

Pentru ca daca vrei sa astepti vei astepta mult.

| g3orgianna21 a răspuns:

Trebuie sa iti faci un cont nou. Asa a patit si o prietena de-a mea. Nu a mai avut ce sa faca.

| iShadowz a răspuns:

Heii.
Mi s-a intamplat si mie acum ceva timp.
Si eu am avut persoane necunoscute in lista si am tot dat click pana le-am nimerit. Totusi, asta nu e o solutie.

Daca reusesti sa il activezi, verifica-l cu numarul de telefon si apoi nu se va mai bloca.
Cel mai probabil cineva te-a reportat.
Altceva nu cred ca poti sa faci decat sa iti faci alt cont si gata...
Bye : )