| Tonyi a întrebat:

Buna seara tuturor! Am si eu o problema... Mi-am facut un blog de bancuri (http://4bancuri.blogspot.com) si desi are un Page Rank 3 (pentru cei care nu stiu PR reprezinta un fel de nota data de google) si nu prea am vizite/trafic. As vrea sa stiu cum pot sa aduc mai mult trafic... Avem si pagina oficiala facebook de unde vin majoritatea vizitelor. Imi poate spune cineva cum pot aduce mai multi vizitatori?!? O sa incerc toate metodele propuse de dumneavoastra si cea care merge cel mai bine va primii funda. Va multumesc mult. O seara cat mai placuta va doresc.
P. S.: Daca intrati pe blog si detineti profil facebook va rog frumos sa imi dati un like. Cei care aveti site/blog va rog puneti-ne un link. Va multumesc

1 răspuns:
| Sinoda a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa strangi cat mai multe,, like''