| Ralux a întrebat:

Unde pot gasi cat mai multe informatii despre festivaluri? Ex: Festivalul de muzica usoara din mamaia, cerbul de aur, eurovision, festivalul roman de folk... si mai era un festival unde oamenii se imbraca in printi, cavaleri, printese ca in Evul Mediu in Sighisoara intr-un castel parca, acela cum se numeste? am nevoie pentru un proiect urgent! multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Ralux explică:

Un site mai concrent se poate? multumesc happy ( ma refer la site-ul oficial, poate )

| DisforDeea a răspuns:

Pe google happy