| Summer4Party a întrebat:

Presupun ca ati auzit de Untold ei bine mai inainte am vazut un video postat de pagina oficiala si nu ma asteptam la ce am vazut acolo. Festivalul Tomorrowland are la baza un taram de poveste cu printese spiridusi si tot felul de lucruri uimitoare si am vazut ca Untold vrea sa faca acelasi lucru adica are la baza tot in taram de poveste doar ca e romanesc cu vampiri, vrajitoare, cavaleri, castele, printi si printese ceia ce mi sa parut ceva de necrezut eu unul cred ca acest festival de muzica va da roade si multi ii vor spune Tomorrowland de Romania.
Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Tu le faci reclama?

| Sociopat a răspuns:

Tomorrowland e un festival de muzica la care lumea se duce sa se drogheze. E un fel de Woodstock cu muzica electronica.

| M0v1eHD a răspuns:

Parerea mea este ca ai si tu dreptatea ta, dar din moment ce nu te-ai documentat mai mult nu cred ca ai dreptul de a da cu parerea despre acest festival de muzica... Sfatul meu : Documenteaza-te mult mai mult despre acest festival si posteaza din nou parerea ta big grin