| Larisaaaa2000 a întrebat:

Buna seara! Vreau sa dau la facultatea de stiinte aplicate(politehnica), are cineva idee cam ce program este? Sau cel puțin dacă aceasta facultate îmi permite un job pe 8 ore.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt sigur că pe site la ei găsești un orar sa vezi ce și cum.

| Furnicuta000 a răspuns:

E o facultate foarte grea, extrem de grea. O sa mananci mate si fizica pe paine. Daca esti pasionat si mergi la cursuri ca sa intelegi cum se fac problemele alea de mate si fizica, o sa te descurci. Altfel...mai bine incerci altceva