| Άℓз a întrebat:

Spuneti-mi si mie penisule, insule si arhipelaguri, golfuri, mari si stramtoari din Asia.
Funditabig grin

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Penisule, chiar nu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nu te supăra, pune şi tu un nick lizibil (adică să poată fi citit).
2. Tu nu ai un Atlas geografic general? Ajutor, ajutor, dar mie mi se pare că asta e chiar lene!
3. Foloseşte măcar Internetul ca să cauţi, uită-te pe Google, la Wikipedia, nu aştepta chiar mură în gură. Nu e bine pentru TINE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cls a 7 a?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca asta e pentru clasa a cincia. am avut si eu tema de cautat asa ceva