| Daniel_Schloser_1990 a întrebat:

Stie cineva ceva despre firma de plasare pentru munca in Germania Bobi &Blue Starfire Compani Deva? Acesta este nr lui 0752957776 se numeste Corneliu Amandinei...A plecat cineva cu aceasta firma?

1 răspuns:
| En3Rgi a răspuns:

Nu iti recomand firme de genu, in 99% dintre cazuri sunt false, riscul este prea mare. Daca iti cere o suma gen 7 milioane inainte sa pleci pentru "acte" sau "transport" e clar FALS.Era sa o patesc si eu, a patati-o si matuse-mea a zis ca pleaca in Germania cu nu stiu ce firma si cica ii ofera cazare, masa, si nu trebuie sa stie limba..nu e destul de clar ca e fals? Din nou, nu iti recomand absolut deloc, cel mai sigur loc unde te poti interesa de locuri de munca in strainatate este aici :http://eures.anofm.ro/
Bafta!