| burlacualina a întrebat:

Stie cineva denumirea denumirea acelui circ străin din altă țară unde la roata mortii se sare cu coarda si ie un circar care face pe fricosul, ca iar fi frică de roată dar de fapt cand urcă ie cel mai bun iar la sfarsit primește un premiu? A fost dat la televizor de cel putin 2 ori dar am uitat denumirea acestui circ? Iar in sală sunt niste si niste invitați de seamă!! Mulțumesc!

1 răspuns:
| JohnnyWalkerBravo a răspuns:

Cirque de Soleil? si daca asta e raspunsul correct, primesc Funda?