| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Stie cineva un webcam in Craiova care sa functioneze? Ce gasesc eu, deja sunt nefunctionale.
Iar site-ul Webcam Romania are imagini de acum 120 de ani. Nu sunt in timp real.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La olteni nimic nu merge. Uita-te pe una din Salonta sa vezi cum arata un orasel mic si frumos: http://www.trafficguide.ro/camere-live/salonta-gara :))

| Aube a răspuns (pentru Salontanul):

Joj, frumusel. Numai gara este de speriat! Am trecut (cu trenul) prin gara. O seara buna!

| Salontanul a răspuns (pentru Aube):

Gara nu este a orasului ci a CFR-ului. Asta e! Seara buna!