| Yukki_Marcu_1997_aANe a întrebat:

stie cineva unde imi pot face tatuaj si piercing in Timisoara si cat ar costa?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Si una si alta sunt doua idei foarte proaste! Sa ma explic de ce:
1. Tatuajul poate parea cool acum, la varsta asta dar el va disparea ca moda si nu se mai duce decat cu piele cu tot. Cat de caraghios este un mosulet care are tatuat pe antebgrat "Maricica", desi persoana era apropiata cu mosul in tinerete, dar... vremurile se schimba.Si o sa imbatranesti si tu!
1. Piercingurile nu mai sunt la moda de ceva vreme si te mutilezi degeaba punandu-ti belciuge cine stie pe unde!
Ca sa nu zici ca nu ti-am raspuns a intrebare uite un link cu cateva saloane de tatuaj, dar sfatul meu este sa NU!
https://www.google.ro/......https?/

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Vezi intai cat ar costa reparatiile cand n-o sa-ti mai placa.

| LordOfLegions a răspuns:

Https://www.facebook.com/Derma.Graphics.Timisoara/
Au un salon foarte curat (De obicei 60% din oameni care fac pierce sau tatuaje fac infectii)
Pe siteul de pe Facebook au numar de contact si tot de ce ai nevoie! Prietenul meu si-a facut un tatuaj acolo in vara! Daca vrei sa-ti faci un tatuaj mare acum este cea mai buna perioada pentru ca va trebui sa-l tii acoperit si cand e rece e mai usor :D!

| Yukki_Marcu_1997_aANe explică:

Magazin de articole rock/punk stie cineva prin Timisoara?