| anonim_4396 a întrebat:

Buna stiti careva un program cum sa va spun am de facut o poza si vreau sa iasa perfect si am cateva cosuri pe fata as vrea sa le acopar sau sa le retusez cu un program ceva m-ar interesa un program online ?

2 răspunsuri:
| DryLeaf a răspuns:

Photoshop-ul este bun pentru chestia asta.
Iti pot retusa eu poza aceea. Lasa-mi mesaj cu ID-ul tau si gata :p

| MuscaNeagra a răspuns:

Photoscape, photoshop. dar nu-s online. eu zic sa-ti iei photoscape, e special pentru acoperirea cosurilor, editare, dar trebuie sa stii sa lucrezi cu el. nu-ti ocupa mult.