| mikey a întrebat:

Stiti cum s enumeste un film care era rolul principal un baiat cu o motocicleta si fata era cu aprul cret si ei s-au intalnit cand a cazut de pe un cal? Stiam ca se numeste``ice age``dar imi da doar desene daca caut asa, dar in orce caz daca bine im amintesc era ceva cu ice sau age.

Răspuns Câştigător
| ice77 a răspuns:

Filmul se numeste COOL AS ICE si actorul se numeste vanilla ice l-am vazut si eu este super fain chiar daca este mai vechi merita vazut.

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Hot Shots(Formidabilul) e singurul care îmi vine în minte http://www.youtube.com/watch?v=ih78dz2XyLc, dacă nu e ăsta, dă şi tu mai multe detalii, dramă, comedie, vechi, nou, ce se mai întâmpla în film...

| mikey explică:

Nu e astasad. pai e romanticbig grin si baiatul vorbeste cu ceva hoti si parintii fetei cred ca el are ceva legatura si nu accepta relatia dintre ei.Stiu ca pe fata o chema Katty sau asa ceva.