| lavinia148 a întrebat:

Poti sa stergi prieteni de faceboook si daca da cum?

6 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Da,poţi să îl ştergi din lista de prieteni!
Te duci la profilul prietenului pe care vrei să îl ştergi şi undeva jos în stânga scrie "Scoate din lista de prieteni" apeşi acolo şi gata.
Succes!

| Nymphetamine a răspuns:

Intrii pe pagina persoanei respective si sub lista de prieteni scrie "Scoate din lista de prieteni".

| Hikari a răspuns:

Buna! happy
Da, ii poti sterge, uite si cum :winking
Dai la profilul acelui prieten si dupa lista lui de prieteni scrie:
Sugereazai prieteni -
Scoate din lista de prieteni -
Report/block -
Si tu dai la " Scoate din lista de prieteni ".happy
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Succes!

| sixtythree a răspuns:

Intri pe profilul prietenului pe care vrei sa-l stergi, si jos in partea stanga dai click pe "Scoate din lista de prieteni". Foarte simplu.

| AlyKaulitz2010 a răspuns:

Da,poti sa stergi prietenii.Cum? Uite cum:
Intri pe contul tau, dai la "Contul meu" si dai la "Editeaza Prieteni". Acolo iti vor arata toti prietenii tai, iar in dreptul lor este un "X".Dai pe acel "X" si gata.

| Dracusoru a răspuns:

E simplu dai delete.