| GabrielaIonela12 a întrebat:

Buna, stiti pana la ce oră este ultimul maxi taxi spre Bragadiru?

Răspuns Câştigător
| MadalinMirelMacovei a răspuns:

Mai ales pentru o locație anume precum Bragadiru. Este recomandat să căutați informații actualizate pe site-urile oficiale de transport public sau să contactați direct compania de transport. Daca te afli in Romania, poti cauta informatii pe site-ul RATB (Regia Autonoma de Transport Bucuresti) sau a altor companii locale de transport, sau le poti contacta direct pentru informatii la zi cu privire la orarele ultimului maxi taxi catre Bragadiru.