| FloriiCrz a întrebat:

stiti pe cineva carere primeste in gazda o fta? straight face
am nevoie urgent...(din Galati )

8 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

Scuza-ma ca intreb dar ce treaba ai tu in Galati de doresti gazda? Plus de asta varsta ta de 15 ani e una cam mica pentru a te considera independenta nu crezi?

| FloriiCrz explică (pentru panther2007):

Nu pentru mn...ci pentru o fta....vine in gl la liceu, intelegi?

| panther2007 a răspuns (pentru FloriiCrz):

Atunci ar trebui sa explici mult mai multe in intrebarea ta, sa dai mai multe detalii. Oricum eu nu stiu pe nimeni, dar am intrebat de curiozitate.
Sfat este riscant sa stai in gazda la o varsta atat de frageda
Totusi daca alegi aceasta varianta ai grija sa iti alegi o gazda de sex feminin

| FloriiCrz explică (pentru panther2007):

Ti-am zis ca nu pentru mine :O si mersi oricum.

| ionutzxz a răspuns:

Da draga poti sta la mine big grin

| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

Chit ca nu este pentru tine, ai grija ce gasesti si pentru fata aceea..sunt o gramada de nenorociti prefacuti care va pot insela. Mult succes si noroc.

Si nu, nu stiu pe nimeni. happy

| FloriiCrz explică:

Care* ma scuzati