| Fumiko a întrebat:

Buna,stiu ca ardeii iuti sunt foarte buni la slabit. Vreau sa stiu pe voi v-a ajutat mult? Adica intr-o luna cam cat ati slabit? Eu consum cam cate doi pe zi...Multumesc :*

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Stii tu ceva, in sensul ca mancarurile sau ingredientele iuti ar accelera metabolismul, insa acest sprijin este unul destul de nesemnificativ daca nu tii o dieta adecvata, care sa-ti asigure deficit caloric si daca nu faci sport.

| RAY a răspuns:

Cum sa slabesti daca manci?

| sierra1 a răspuns:

Eu consum de câțiva ani dar DEGEABA

| NLS a răspuns:

Daca ar fi asa, populatia Mexicului ar fi trasa prin urechile acului.

| Crackman a răspuns:

Nu vei slabiwinking
Ba chiar o sa ai probleme dupa o perioada sa ai probleme la fundulet daca ma intelegiwinking

| Lostlyric a răspuns:

Cine ti-a spus ca trebuie mancati pentru a slabi?

| Xela90 a răspuns:

Eu zic sa nu mai mananci mult si mai iesi pe afara cu bicicleta fugi asa slabesti daca stai numai in casa si te gandesti ca ai mancare in frigider o sa mananci mai mult, eu nu iti recomand sa stai in casa astfel te gandesti la frigider.

| AnaderolAnele a răspuns:

Ardeiul iute arde calorii dar trebuie balansat cu produse fainoase brune in locul celor albe, proteine, vitamine!