| Anaa939839393 a întrebat:

Buna! Stiu ca nu e o intrebare utila dar ce muzici mai erau gen cand le ascultam cand eram mici cam prin 2012 cand aveam o copilarie simpla fara tehnologie, cum ar fi: Corina "A ta", "Munky Funky"; Alexandra Stan "Milion"..., Multumesc

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

În 2012 fara tehnologie? Atunci in 1980 ce mai poti zice, atunci nu era tehnologia care era in 2012 telefoane mobile calculator internet, sau te referi la 2002?

| Anaa939839393 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Stiu am observat dupa, m-am exprimat gresit m-am referit la 2012 prin jurul anilor aia, care chiar daca era tehnologie nu eram asa atrași ca acum

| StefanE2019 a răspuns:

3SudEst - Emoții
Vunk - Pleacă
Voltaj, albumul "Dă vina pe Voltaj"
Mai sunt și altele de dinainte de 2012 care îmi plac:
Cargo - Dacă ploaia s-ar opri
Britney Spears - Oops! I did it again
Grizzly Bear - Two Weeks

Dacă vrei, am aici un playlist cu muzica mea preferată și dacă vrei sa ii acorzi și o notă.

https://open.spotify.com/......4LOri479Sa