| purplerainbow a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si inca nu m-am decis la ce liceu as vrea sa merg! M-am gandit la Mihai Viteazul, dar inca nu sunt sigura, pe profil mate-info. Cine poate sa imi spuna mai multe despre liceu, elevi, profesori, ore si altele? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| hy1080 a răspuns:

Hay intreaba colegii sau prieteni care sunt la migai viteazul si care sunt de la alte liceie si eu sunt clasa a 8 si asa fac si profil alege ce iti place ca e mai bine asa iti zic eu big grin

1 răspuns:
| AlexSM86 a răspuns:

Yo am facut Sava si ti-l recomand cu mare drag. Daca ar fi sa aleg din nou tot Sava as alege.