| anonim_4396 a întrebat:

Buna`happy sunt din piatra neamt si intru in toamna intra a8a` happy si trebuie sa ma gandesc la ce liceu sa intru straight face vrea sa fiu` arhitect happy am un pic de talent la desen dar dac vreau sa desenez corect si frumos desenez de 1000 de ori pana iasa` bine happyliceul de arte e slab eu am mediile cuprinse intre 9, 42-9, 63batting eyelashes la mate ma descurc cat de cat` am note 8-9-10 happy dar nu-mi placebatting eyelashes am citit undeva ca pot sa fac liceul de matematica informatica si poti iesi arhitectbatting eyelashes dar un var de-al meu era mult mai bun ca mine la mate si acum la liceu in clasa a9a- avea note de 4 de 6 de 5 pana in 9batting eyelashes in a10a intra acum in toamna`batting eyelashes ziceti-mi niste liceuri bunebatting eyelashes mersi anticipat

1 răspuns:
| swag a răspuns:

Heii! nu sunt din piatra neamt, dar daca esti interesata sa devii arhitect, iti pot recomanda colegiul de arta din suceava care are sectie speciala de arhitecturabatting eyelashes