| smokideea a întrebat:

Sunt eleva in terza med.a 8a in tara, Aici inscrierile la scolile superioare se fac in aceasta luna.Eu as vrea sa stiu daca pot sa imi fac transferul in tara exact dupa ce ma inscriu aici, fara sa mai fac un semestru la liceu si dupa sa plec.Din probleme personale trebuie sa merg urgent vara aceasta in tara, si as vrea ca in acelasi timp sa ma mut de tot in Romania.Cine stie sigur ca imi poate raspunde, rog sa nu ezite.Multumesc...

1 răspuns:
| PhooThay a răspuns:

Prin minister se poate face orice, daca ma intelegi...winking