| KrUeLlA a întrebat:

Sunt interesata ce facultate ar trebui urmata pentru a devenii receptioner? Si daca stiti, exemple de facultati din tara, in cadrul careia s-ar putea studia.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu-ti trebuie pregatire superioara pentru munca la receptia unui hotel--- liceul si 1-2 limbi straine sunt suficiente(avantajul tau daca stii trei!). Numai bine!

| puker a răspuns:

Receptioner? like receptioner la hotel? 8 clase sunt suficiente. + 2-3 limbi straine happy