| anaiiis a întrebat:

sunt noua, dar as vrea sa va cer cateva pareri.Peste 3 saptamani imi serbez mult asteptatul majorat.M-am gandit pana acum la un milion de teme, dar parca nu ma pot decide...singura tema care mi ar placea este cea cu pene si decoratiuni florale,culorile fiind:auriu, negru si alb.As vrea sa ma ajutati cu cateva sugestii, vreau sa fie o seara de neuitat si invitatii sa se simta cat mai bine

2 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

De ce voi fetele va faceti atâtea probleme? Crede ma pe mine, daca invitații sunt de vârsta ta, ma rog 16-20 poti sa pui ce vrei tu pe pereti, pentru ei nu conteaza asta oricum, deci in concluzie pune ce vrei tu, ca vorba aceea, e majoratul tau :d

| Adidas200 a răspuns:

La majoratu lu varamea a fost su[er si pe tema asta:
1 neon de orce culoare, daca pori alb iti recomand mov e ceva gen incandescent
2 baloane neaparat
3 vin, bere, tequila, gin, racfhiu (pentru baieti)
4 muzica (manele multe)
5 tort cu cioco si vanila
6sa ai voie buna chiar daca nu iti plac manelele