| Miruniky a întrebat:

Sunt noua pe acest site...am nevoie (urgent...)de niste expresii despre padure.Am cautat si pe internet dar nu am gasit decat despre anotimpuri si chestii de genu. Daca se poate ceva mai special deoarece aceste exprsii sunt foarte importante pentru mine(daca nu nici o problema, eu va multumesc pentru efortul depus pe care il voi aprecia foarte mult). Multumesc anticipat pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| Miruniky explică:

Prin expresii ma refer la ceva de genu':frunzele copacilor ca niste smaralde verzi, pletele satinate ale Printului de Aur, ...etc.(acum e ok?)

| mutuadrian1 a răspuns:

La ce te referi cand spui expresii?