| wrestlingghabbs a întrebat:

Daca ai probleme cu inima poti lua antidepresive?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Asta numai un cardiolog iti poate spune, depinzand strict de natura si gravitatea bolii de inima, pe care tu o ai.

| wrestlingghabbs explică (pentru Violleta2022):

Era doar o curiozitate, se poate? dar sa iti creasca dozele de la 50 la 100 dupa la 150 asa din luna in luna merge? sau chiar mai devreme?

| Violleta2022 a răspuns (pentru wrestlingghabbs):

Nu stiu, nu sunt medic.

| RAY a răspuns (pentru wrestlingghabbs):

Creșterea dozelor se face doar daca pacientul nu răspunde pozitiv, nu ai de ce să o mărești, vrei sa te sin ucizi?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai bine mergi tu la un medic decat sa pui asemenea intrebari pe aici?

| RAY a răspuns:

Da,poți lua și eu am probleme cu inima și iau antidepresive