| dmady a întrebat:

sunt noua si as dori un raspuns :
am pierdut un telefon Nokia 5310 xpress music(ma rog nu eu fratele meu) aveti idee ce as putea sa folesesc ca sa il mai pot gasi?!?

Răspuns Câştigător
| RozyRozyRozy a răspuns:

Buna! dupa parerea mea nu cred ca poti folosi ceva sa gasesti telefonul...dar poti sa-ti intrebi fratele unde a fost in ziua in care l-a pierdut si sa mergeti impreuna sa-l cautati, sau poti sa iti anunti cativa prieteni ca in caz de au vazut acel telefon sa te anunte... sper ca te-am ajutat papa