| serjinioserjinio a întrebat:

Tocmai mi-am construit un pc din piese. Le-am pus pe toate la locul lor, cabluri tot, se aprinde tot, ventilatoarle se invart dar nu pot sa vad pe monitor nimic, e negru.Imi puteti spune ce s-a intamplat si cum as putea sa il repar? Please am nevoie urgent

Răspuns Câştigător
| BebeStrumf a răspuns:

@alinutzasadicutza nu conteaza cat de balbait este ca sa stii sa'l ajutiwinking... xoxo @serjiniohappyis folositoare raspunsurile colegilor, dar verifica daca nu'i lipseste pc'ului vreo componentahappycevahee heebafta! P.s.: frumoasa realizarewinking

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai ce vrei sa vezi? Windows ai instalat?

| Arthur a răspuns:

Ai verificat monitorul pe alt comp?
Dacă da încearcă să schimbi placa video ( dacă are ) sau scoate bateria de pe placă şi probează fără.

| Damasc a răspuns:

Verifica mufa monitorului daca e introdusa corect.sau placa video

| Shatzie a răspuns:

De ce a trebuit sa pui de 5 ori aceeasi intrebare? Si, mai ales, de ce nu la categoria potrivita? Cat de balbait poti fi?